Dames 1- Promotieklas - trainer Johan Folmer
Trainen op dinsdag van 20.30 - 22.00 uur veld 1
Trainen op donderdag van 19.00 - 20.30 uur veld 1
Spelers: Danielle Zwerver, Grietsje Lyklema, Christa de Lange, Hilde Lanting, Manja Hoekstra, Britt Haytema, Gerbrich Falkena, Aukje Feenstra, Maartje Smits, Janien van der Meulen, Marije Stilma, Jittske Lanting, Myrthe Damstra

Dames 2 - 3e klas - trainer Johan Folmer (D2 en D3 spelen in zelfde klasse en mogen elkaar spelers inlenen)
Trainen op woensdag van 19.00 - 20.30 uur veld 1
Spelers: Attie Melchers, Femke Kemker, Johanna Hoekstra, Janine Kemker, Iris de Jong, Kim Faber, Klasine Smid, Boudien Hoekema, Linda de Jong, Ilse Bles, Hester Buma

Dames 3 - 3e klas - trainster Dirkje Folmer (D2 en D3 spelen in zelfde klasse en mogen elkaar spelers inlenen)
Trainen op dinsdag van 20.30 - 22.00 uur veld 3

Spelers: Regina Boekema, Liesbeth Faber, Tineke de Vries, Sanne Dijkstra, Fenna Buma, Tineke Stellingwerff, Wietske Koornstra, Sanne Hoekema, Rienke de Koe, Ilse Bouma, Baudina van der Veer, Wytske Albada

Dames 4 - 4e klas - trainer Theo van der Meulen 
Trainen op maandag van 19.15 - 20.30 uur veld 1
Spelers:  Aaltje Broersma, Fetsje Grouwstra, Petronella Grouwstra, Sjoerdtje de Boer, Lenie Bruggenkamp, Nellie Riem, Femke Roosjen, Mirthe Veenstra*, Mathilde Busman*
* mogen ook met dames 2 meetrainen

Heren 1 - 2e klas trainer vacant
Trainen op maandag van 20.30 - 22.00 uur veld 1

Spelers: Luut Dijkstra, Theo v.d. Meulen, Douwe v.d. Velde, Jaap Harkema, Ype Kramer, Wim van der Meer, Kees Folkertsma, Evert van der Wal, Dick Dalman

Heren 2 - 3e klas (training in combinatie met heren 4 mogelijk)
Spelers: Bauke van der Goot, Niels Lanting, Jurjen van Dijk, Jelle v.d. Velde, Sytze Sjerp Hoekstra, Bokke Walter Lanting, Folkert Flapper

Heren 3 - 3e klas - geen training in planning opgenomen)
Spelers: Sjoerd Melchers, Gert Jan Baak, Bas de Kroon, Durk Abma, Durk Grouwstra, Rein Couperus, Joost van Dijk

Heren 4 - 4e klasse (vh Jongens A) trainer Yke van der Wal
Trainen op dinsdag van 19.00 - 20.30 uur veld 3 (trainen in combinatie met heren 2)
Spelers: Roy Veneman, Menno Kuipers, Ysbrand Galama, Jeldert Oenema, Jente Semplonius, Marco Stegenga, Giann de Goede, Johan Mous, Jacob Walinga

A-regio - trainsters Anja Klijn Velderman, Joke Bleeker en Feikje Zwerver
Trainen op dinsdag van 19.15 - 20.30 uur op veld 1 
Trainen op donderdag in de Klink vanaf 21 september 2017 van 19.00 - 20.30 uur
Let op! op donderdag 7 en 14 september is er training in de sporthal veld 2

Spelers: Gea Wiersma, Tjitske Busman, Nynke Galema, Manon de Jong, Claudia Fraterman, Ilse Femke de Jong, Simone Kemker, Anna de Vries

B1-rayon - trainsters Boudina van der Veer & Rienke de Koe  (B1 kan lenen van B2)
Trainen op dinsdag van 19.15 - 20.30 uur veld 2

Spelers: Roos Fekkes, Lyanne Achterbergh, Lisa Nijenhuis, Lisa Douma, Anna de Vries, Denise Losper, Fardau de Boer, Mette Laan

B2-rayon - trainer vacant - (B2 kan lenen van B1)
Trainen op dinsdag van 18.00 - 19.15 uur veld 1
Spelers: Arianne Nauta, Nienke Kooi, Vav van der Wal, Sharona Timmers, Froukje van der Veen, Judith Roosjen, Jente Rossier, Dewi Jongman, Welmoed Brouwer

C-regio - trainsters Mirjam boersma en ??
Trainen op maandag 18.00 - 19.15 uur veld 1 - trainster Mirjam Boersma
Trainen op woensdag van 19.00 - 20.30 uur - trainster ??

Spelers: Helena Achterbergh, Marrit Amsterdam, Jildau Haytema, Lyanne Haytema, Anne Douma, Romy de Jong, Sanne Haytema, Melanie Zwerver

C-rayon - trainer vacant

Trainen op dinsdag van 18.00 - 19.15 uur veld 2
Spelers: Amber Boxum, Fokelyn Hofman, Fenna Haytema, Myrthe Spoelstra, Irene Spijkerman, Esther Folkerts, Roos Marijn Rutten, Fenna Laan, Maaike Loerts, Fenne Muis

Mini's - hoofdtrainster Mirjam Boersma (trainingen starten op donderdag 21 september 2017
Alle jeugdleden die niet ingedeeld zijn bij de C jeugd worden ingedeeld bij de mini's.
Trainen op donderdag van 18.00 - 19.00 uur in de sporthal
    youtube
Hoofdsponsor
advertentiedecorboo
Volleybalbond
nevobo
logoOMNI-Afdelingen
Voetbal
Tennis
Gymnastiek
Vaste Balsponsor
Slagerij-De-Boer-blauw
Co-Sponsoren
Textielstra
Kuilart
advertentieGalema
Elfsteden Vaarvakanties Friesland logo
Agricola Bouw logo
Go to top